DUYURULAR

GENEL DUYURU // EİB Mobil Uygulaması
( 08 Ağustos 2017 Salı )

Ege Bölgesi’nde ve tüm Türkiye’de İnovasyon kültürünü yaygınlaştırmak için çalışan Birliklerimiz, üyelerine daha katma değerli hizmet verebilmek için hazırladığı mobil uygulamasıyla akıllı telefonlar üzerinden hizmete başlamıştır.

iOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonları için hazırlanan uygulamayla, kullanıcılar dış ticarete ilişkin tüm duyurulara herkesten daha önce ulaşabilmekte, sadece istedikleri konu başlıklarında, istedikleri sektöre ait duyuruların doğrudan akıllı telefonlarına yönlendirebilmektedir. Ayrıca, kullanıcılar duyuruların kendilerine ulaşmasını istedikleri bildirim sıklığını da belirleyip, duyuruları doğrudan başka kullanıcılarla paylaşılabilmekte, beğenilen bir duyuru, daha sonra okumak için favoriler kısmında saklanabilmektedir.

Bu uygulama sayesinde, kullanıcılar, Birliklerimizce sunulan online işlemlere tek bir platform üzerinden ulaşma şansı bulup; daha önce web sitemiz üzerinden hizmete aldığımız ve üyelerimizden büyük ilgi gören canlı destek hizmeti, üyelik borcu sorgulama ve online ödeme hizmeti, Birliklerimize sunulan evrakın takibini sağlayan evrak sorgulama ekranına bu uygulamayla tek pencereden erişebilmektedirler. Ayrıca, bu uygulama, sadece üyelerimiz için değil, dış ticaret camiamızın tüm paydaşlarına yönelik hazırlanmış olup; mobil uygulamamız sayesinde, diğer İhracatçı Birlikleri üyeleri, Gümrük Müşavirleri, lojistik firmaları, dış ticarete ilgi duyan akademisyenler, öğrenciler ve iş insanları gibi dış ticaretin tüm bileşenleri ister yurtiçinde ister yurtdışında olsunlar bu hizmetten faydalanabilecektir.

Söz konusu uygulama “EİB – Ege İhracatçı Birlikleri “ adıyla hem Apple Store hem de Google Play’den indirilebilmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

Kemal COŞKUN
Genel Sekreter V.

iPhone ve iPAD inize indirmek için buraya tıklayınız.
Android telefon ve tabletlerinize indirmek için buraya tıklayınız.