DUYURULAR

TOPLANTI // Ticaret Müşavirleri Buluşması,11 Aralık 2019
( 06 Aralık 2019 Cuma )

Ege İhracatçı Birlikleri olarak; üyelerimizin hedef pazarlara giriş yöntemleriyle ilgili bilgilendirilmeleri, söz konusu pazarlardaki iş yapma kültürü ve dış ticaret mevzuatı hakkında doğrudan fikir sahibi olmaları amacıyla, hedef pazarlarımızda daha önce görev yapmış Ticaret Müşavirlerimizi/Ataşelerimizi üyelerimizle bir araya getirmekteyiz.

Daha önce dört kez gerçekleştirdiğimiz bu etkinliklerin devamı olarak, 11 Aralık 2019 Çarşamba günü 09.30-16.30 saatleri arasında Swissotel Büyük Efes İzmir’de (Smyrna Salonu) aşağıdaki bağlantıda yer alan ülkelerde görev yapmış geçmiş dönem Ticaret Müşavirlerimizin üyelerimiz ile ikili görüşme gerçekleştirmesi sağlanacaktır.

Bu çerçevede, daha çok sayıda firmamızın görüşme fırsatı elde edebilmesi amacıyla, her firmamızın en fazla üç ticaret müşavirinden randevu alınabilmesi mümkün olup; söz konusu görüşmelere katılmak isteyen üyelerimizin firma temsilcilerinin aşağıda sunulan bağlantıda yer alan kayıt formunu doldurarak görüşme randevusu almaları zorunludur.

Bilgilerinize sunulur.

İ.Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

NOT:
- Görüşmelere sadece Birliklerimiz üyesi firmalarımız katılabilecektir. Bu sebeple, aşağıdaki bağlantıdan, ikili görüşme kayıt ekranına ulaşabilmek için Vergi numarasıyla giriş yapılması gerekmektedir.
- 3’ten fazla randevu işaretlenmesi durumunda, 3’ü aşan randevular sistem tarafından otomatik olarak silinecektir.

İkili görüşme randevusu almak için lütfen tıklayınız
Program ve ülke listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız