DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Türkiye - Ukrayna: Sınırları Aşan İşbirliği Forumu
( 02 Aralık 2019 Pazartesi )

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulundan (DEİK) alınan yazıda; 20 Aralık 2019 tarihinde Kiev'deUkrayna Ticaret ve Sanayi Odası binasında (Adres: Velyka Zhytomyrska Str. 33) "Türkiye - Ukrayna: Sınırları Aşan İşbirliği" başlıklı İş Forumu düzenleneceği, bu vesileyle 19 - 21 Aralık 2019 tarihlerinde Türkiye - Ukrayna İş Konseyi tarafından Kiev'e bir heyet ziyareti yapılmasının planlandığı ifade edilmektedir.

Yazıda devamla, İş Konseyi karşı ülke kuruluşu olan Ukrayna Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde gerçekleştirilecek olan etkinliğe Kiev Büyükelçimiz Sayın Y.A. Güldere, Ukrayna Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı G.Chyzhykov, Ukrayna Ekonomik Kalkınma, Ticaret ve Tarım Bakanlığı, Ukrayna Yatırımların Teşviki Ofisi "Ukrainelnvest", Ukrayna Devlet Varlık Fonu ve diğer resmi kurum yetkililerin yanı sıra, Türkiye ve Ukrayna özel sektör temsilcilerinin katılımının öngörüldüğü bildirilmektedir.

Bu çerçevede, bahse konu heyet ziyaretine katılmayı arzu eden üyelerimizin 12 Aralık 2019 Perşembe günü saat 12:00'ye kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1104/13996 internet bağlantısında yer alan formu eksiksiz doldurarak, kayıt yaptırmaları ve katılım ücretini (DEİK üyesi firmalar için 4.700 TL, üye olmayan firmalar için 5.900 TL) kayıt sayfasında belirtilen hesaba yatırmaları beklenmektedir. Söz konusu ücrete İstanbul - Kiev - İstanbul uçak bileti, Kiev'de iki gecelik konaklama, şehir içi ulaşım ve diğer masraf kalemleri dahildir.

Bilgilerinize sunulur.

İ.Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

Taslak Programa ulaşmak için tıklayınız