DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Endonezya-Singapur Ticaret Heyeti
( 05 Ekim 2017 Perşembe )

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden (TİM) alınan bir yazıda; Meclisleri organizasyonu ile 25 Kasım-1 Aralık 2017 tarihleri arasında Endonezya ve Singapur'a yönelik bir ticaret heyeti düzenleneceği, söz konusu organizasyonda iş forumunun yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü bildirilmektedir.

Pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyete Eczacılık (Medikal aletler, biyomedikal teknolojiler ve ilaçlar), Gıda, Elektrik, Kablo ve Teçhizatları, İklimlendirme, Mücevherat ve Doğal Taş sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmalarımızın katılımlarında fayda görüldüğü belirtilmektedir.

Bu çerçevede, azami 20 katılımcıdan oluşacak söz konusu heyete katılmak isteyen firmaların https://goo.gl/xZb4hd  adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurarak, en geç 18 Ekim 2017 Çarşamba günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları, organizasyon kapsamındaki uçak biletleri, konaklama, toplantı ve transfer ile ilgili giderlerinin karşılanmasını teminen firmaların Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıfbank Şirinevler Şubesi (Şube kodu: 282; IBAN No: TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04), Dolar hesabına 2.750.-USD (katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) ödeme yapmaları gerekmektedir. (Singapur'a seyahat edecek Türk vatandaşları, 30 güne kadarki turistik ziyaretleri için vizeden muaftır. Endonezya'ya seyahat edecek Türk vatandaşları ise 30 güne kadarki turistik ziyaretleri için sınır kapısında vize alabilmektedir. Katılımcılarımızın vize işlemleri TİM tarafından yapılacaktır.)

Nitelikli bir heyet programının gerçekleşmesi ve beklentilerin karşılanması adına eksiksiz doldurulan başvuru formları ile yapılacak ödemelerin, son başvuru gününden önce gerçekleştirilmesinin büyük önem arz ettiği ifade edilmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

İ.Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

Ayrıntılı Bilgi:
Şükrü SİYASAL: 0212 454 04 74; sukrusiyasal@tim.org.tr
Yiğit Tufan ESER: 0212 454 03 85; yigiteser@tim.org.tr