DUYURULAR

SEKTÖREL DUYURU // Kamerun İkili Görüşme Etkinliği
( 04 Ekim 2019 Cuma )

İstanbul Ticaret Odası’ndan (İTO) alınan yazıda, İTO bünyesinde faaliyet gösteren İTO Yan Sanayi Borsası Birimi, KOBİ'lerin dış pazarlara açmaya yönelik faaliyetleri çerçevesinde, 29 Kasım 2019 tarihinde, Türk ve Kamerun’lu iş insanlarının İTO’da bir araya gelerek yeni iş fırsatlarını değerlendirebilecekleri İkili Görüşmeleri organize edileceği bildirilmiştir.

Yazıda devamla, son 10 yılda istikrarlı bir şekilde büyüyen Kamerun pazarının Türk iş insanları için cazip işbirliği imkanları sunacağının düşünüldüğü; Kamerun’lu yetkililer tarafından bildirilen işbirliği sektörleri; gaz, enerji, inşaat, makine, elektrik, otomasyon, endüstriyel ürünler, iklimlendirme vb. çok sayıda alanı kapsadığı iletilmiştir.

Söz konusu ikili görüşme organizasyonuna iştirak edecek Kamerun’lu firmalar ve talepleri ile anılan etkinliğe katılım başvuru formuna aşağıdaki link aracılığı ile ulaşılabilmekte olup, katılım için başvuru formunun doldurulup 18 Ekim 2019 tarihine kadar elif.cakir@ito.org.tr e-posta adresine iletilmesi gerekmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Yardımcısı

Kamerunlu firmalar hakkında bilgi ve başvuru formuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Ayrıntılı Bilgi İçin: Eda Biricik