DUYURULAR

SEKTÖREL DUYURU // Interfresh Fuarı Alım Heyeti
( 12 Ekim 2019 Cumartesi )

Batı Akdeniz İhracatçı Birliklerinden (BAİB) alınan bir yazıda; “Interfresh Eurasia 2019- Sebze, Meyve, Ambalaj ve Lojistik Teknolojileri Fuarı”na yönelik ve eşzamanlı olarak 15-18 Ekim 2019 tarihleri arasında Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde Birlikleri organizatörlüğünde bir Alım Heyeti Programı gerçekleştirileceği belirtilmiştir. Söz konusu Alım Heyeti Programına; Azerbaycan, Hollanda ve Kenya’dan ekte bilgileri sunulan 8 firmanın iştirak edeceği ve Interfresh Fuarı Alım Heyeti Programı kapsamında 16 Ekim 2019 Çarşamba günü ANFAŞ - Antalya Expo Center Toplantı Salonu’nda saat 09.30’da bri fing ve 10.00-18.00 saatleri arasında heyete iştirak eden yabancı firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

Bu yazı çerçevesinde, alım heyeti ikili görüşmelerine katılmak isteyen firmaların ekte sunulan başvuru formunu doldurarak en geç 14 Ekim 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Batı Akdeniz İhracatçıları Birliği Genel Sekreterliğine (eo@baib.gov.tr) göndermeleri beklenmektedir. Görüşmelerin randevu sistemi çerçevesinde gerçekleştirileceği bildirilmiştir. BAİB’e yapılan başvurular, başvuru sırasına göre değerlendirilecek ve 15 Ekim 2019 Salı gününe kadar, başvuran firmalara BAİB tarafından randevu saatlerine ilişkin bilgi verilecektir.

Ayrıca, firmaların görüşme yapmayı istedikleri ülkelerin dillerine yönelik olarak kendi tercümanları ile programa katılmaları görüşmelerin daha verimli geçmesine katkı sağlayacağı belirtilmiştir.

Katılım düşünen üyelerimizin ekteki başvuru formunu doldurarak 14 Ekim 2019 Pazartesi gününe mesai bitimine kadar eo@baib.gov.tr adresine iletmeleri beklenmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

İ.Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

EK:
1.)Başvuru formu (1 sayfa)
2.)Alım Heyeti Programı ( 2 sf.)

Ayrıntılı Bilgi İçin: Firat Bozkurt

-- Başvuru Formu_00010547.pdf
-- Alım Heyeti Programı_00010548.pdf