EĞİTİM

EĞİTİM/SEMİNER // İTO/Macaristan Ticaret ve Yatırım Fırsatları Bilgilendirme Semineri
( 22 Haziran 2017 Perşembe )


Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden (TİM) alınan bir yazıda; İstanbul Ticaret Odası (İTO), Macaristan Ulusal Ticaret Ajansı Türkiye Ofisi (ALX Hungary) ve Macaristan İstanbul Başkonsolosluğu işbirliği ile 6 Temmuz 2017 tarihinde, İTO 4. Kat Meclis Salonu'nda (İstanbul) 09:30-13:30 saatleri arasında "Macaristan Ticaret ve Yatırım Fırsatları Bilgilendirme Semineri" düzenleneceği ifade edilmektedir.

Aynı yazıda devamla; seminerde, açılış konuşmalarını müteakiben Macaristan ticaret ve yatırım fırsatları, Macaristan'da yerleşik bir Türk işadamının tecrübeleri ve Macaristan Eximbank tarafından sağlanan hizmetler hakkında yetkililer tarafından bilgi verileceği ve katılımcıların sorularının cevaplandırılacağı; seminer somasında düzenlenecek kokteylde ise katılımcı firma temsilcilerine konuşmacılar ile birebir görüşme fırsatı sunulacağı belirtilmektedir.

Bahse konu etkinliğe katılım ücretsiz olup iştirak etmek isteyen üyelerimizin, en geç 5 Temmuz 2017 mesai saati bitimine kadar, Katılımcı Firma Adı, Katılımcı Adı ve Soyadı, Telefon, Faks ve E-posta bilgilerini aysun.kucukyilmazlar@ito.org.tr adresine göndermeleri beklenmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

İ.Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter