EĞİTİM


Bütün Kelimeler ||| Herhangi Bir Kelime

EĞİTİM/SEMİNER // EİB Kampüs Eğitim Platformu
( 15 Nisan 2019 Pazartesi )

Bilindiği üzere, Birliğimiz tarafından ihracat ve dış ticaret başta olmak üzere birçok konuda genel katılıma açık eğitim ve seminer faaliyetleri sürdürülmektedir.

Üye firmalarımız ve diğer tüm yararlanıcıların, eğitimler ile ilgili bütün işlemlerini daha bütünleşik şekilde gerçekleştirebilmesi ve daha iyi hizmet alabilmeleri için online eğitim platformu “EİB Kampüs” hizmete alınmıştır. Yeni eğitim platformumuza, kampus.eib.org.tr internet adresi üzerinden ulaşılabilmektedir.

Birliğimiz tarafından 1 Mayıs 2019 tarihinden itibaren gerçekleştirilecek olan genel katılıma açık eğitim ve seminer faaliyetlerine ilişkin süreçler EİB Kampüs sitesi üzerinden yürütülecektir.

Katılımcılarımız EİB Kampüs sitesine üye olduktan sonra diledikleri eğitim ve seminer etkinliğine kaydolabilecek, kaydoldukları eğitim ve seminer için e-posta ile kendilerine ulaşan karekod aracılığı ile etkinlik günü giriş yapabilecektir. Etkinlik sonrası ise katılımcılar, yine EİB Kampüs sitesi üzerinden katılım belgeleri (e-imzalı), ders notları, eğitim sunumlarına ulaşabilecek; eğitim ve seminere ilişkin görüş ve değerlendirmelerini iletebileceklerdir.

EİB Kampüs sitesinin kullanımına ilişkin bilgilendirme ekli dosyada yer alan tanıtıcı dokümanda yer almaktadır.

Bilgilerinize sunulur.

İ. Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

EİB Kampüs bilgilendirme dosyası için tıklayınız.

Ayrıntılı Bilgi İçin: Yiğit Paker